Doplnkové služby

Popri upratovaní sme si pre vás pripravili aj doplnkové služby pre ešte väčšie pohodlie. Nechajte všetky starosti na nás a my vám pomôžeme okrem upratania vašej domácnosti aj so žehlením bielizne či umývaním okien. Pre kvalitnejšie upratovanie sme si pre vás pripravili aj čistenie a dezinfekciu ozónom či parou alebo tepovanie kobercov, sedačiek či matracov.

image
Čistenie priemyselných podláh
 • Máte výrobnú spoločnosť, expedičné sklady, reštauráciu, fitness centrum alebo akýkoľvek iný priestor, v ktorom kladiete mimoriadny dôraz na čistotu? Je vaša vstupná hala z mramoru, máte kancelárie s parketami, konferenčnú miestnosť pokrytú kobercom či epoxovú výrobnú zónu? Na každý z týchto povrchov máme riešenie v podobe priemyselného čistenia podláh pomocou nášho nového profesionálneho stroja Sprinter FASA!
   
  Cena: na základe obhliadky
image
Čistenie a dezinfekcia ozónom
 • Medzi naše doplnkové služby patrí aj profesionálne čistenie a dezinfekcia ozónom. Čistenie ozónom O3 veľmi účinne likviduje baktérie, vírusy, plesne či roztoče a iné parazity. Tieto služby vykonávame výlučne iba certifikovanými generátormi ozónu. Ozónom je veľmi účinné dezinfikovať vnútorné priestory domácností, verejné priestory, kancelárie alebo sociálne zariadenia.
   
  Cena: od 0,95 eur/m2
image
Čistenie a dezinfekcia parou
 • Horúca para pod tlakom odstraňuje silné nečistoty a mastnotu a dokáže vyčistiť aj ťažko dostupné miesta. Tento spôsob čistenia má nielen dezinfekčné účinky, ale tiež vracia povrchom stratený lesk. Čistenie suchou parou sa zaobíde bez použitia akéhokoľvek čistiaceho prostriedku. Naviac je pri tomto čistení spotrebovaných až o 90% menej vody ako pri klasickom umývaní.
   
  Cena: na základe obhliadky
image
Tepovanie
 • Tepovanie kobercov či sedacích súprav je ďalšou neoddeliteľnou súčasťou našich služieb. Špecializujeme sa na hĺbkové čistenie kobercov a ich dezinfekciu. Koberec nie je len praktickou podlahovou krytinou, ale tiež aj dekorácia každého interiéru. Doprajte svojmu kobercu, sedačke či matracu pravidelnú starostlivosť, vďaka ktorej bude v perfektnom stave aj po ďalšie roky.
   
  Cena: na základe obhliadky
image
Umývanie okien
 • Poskytujeme umývanie okien a čistenie žalúzii. Umývanie okien realizujeme predovšetkým v bytoch, domoch, kanceláriách či obchodných priestoroch. Umývame tiež výklady a iné plochy podľa priania zákazníka. Umývanie okien patrí medzi tie menej obľúbené aktivity a preto to nechajte na nás. Zaručujeme vždy skvelý výsledok.
   
  Cena: na základe obhliadky
image
Žehlenie bielizne
 • Žehlenie je pre väčšinu ľudí veľmi náročnou a zdĺhavou činnosťou. Zverte túto činnosť do rúk našich profesionálnych pracovníkov. Naši pracovníci sa postarajú o žehlenie bielizne všetkých druhov, vrátané bytového textilu, záclon, závesov a podobne. Zaistíme pre vás aj prezliekanie posteľnej bielizne, zvesenie záclon či závesov a ďalších služieb spojených s touto činnosťou.
   
  Cena: od 8,50€/hod