Dezinfekcia

Dezinfekciu priestorov vykonávame profesionálnym prístrojom Fogger. Prístroj obsahuje polymérny dezinfekčný prípravok, ktorý je zložený z polyméru guanidínu a alkylu a je pre ľudí a zvieratá zdravotne nezávadný. Prípravok je bezfarebný, bez zápachu a nespôsobuje koróziu. Takže sa o vaše priestory nemusíte báť. Vzhľadom na jeho dlhodobý účinok a ochranu je jedným z najefektívnejšich dezinfekčných prípravkov na trhu

Čistenie a dezinfekcia ozónom

Medzi naše doplnkové služby patrí aj profesionálne čistenie a dezinfekcia ozónom. Čistenie ozónom O3 veľmi účinne likviduje baktérie, vírusy, plesne či roztoče a iné parazity. Tieto služby vykonávame výlučne iba certifikovanými generátormi ozónu. Ozónom je veľmi účinné dezinfikovať vnútorné priestory domácností, verejné priestory, kancelárie alebo sociálne zariadenia.

Cena: od 0,95 eur/m2

Čistenie a dezinfekcia parou

Horúca para pod tlakom odstraňuje silné nečistoty a mastnotu a dokáže vyčistiť aj ťažko dostupné miesta. Tento spôsob čistenia má nielen dezinfekčné účinky, ale tiež vracia povrchom stratený lesk. Čistenie suchou parou sa zaobíde bez použitia akéhokoľvek čistiaceho prostriedku. Naviac je pri tomto čistení spotrebovaných až o 90% menej vody ako pri klasickom umývaní.

Cena: na základe obhliadky