O nás

Sme profesionáli v oblasti poskytovania upratovacích služieb. Vychádzame v ústrety všetkým vašim prianiam a sme pripravení splniť i tie najnáročnejšie požiadavky na upratovanie.

About Us

Dlhoročné skúsenosti

Máme dlhoročné skúseností v upratovacích službách, vďaka čomu sme vám schopní garantovať vysokú kvalitu našich služieb a individuálny prístup ku zvereným úlohám. Poskytujeme pravidelné aj jednorazové upratovanie, pomôžeme vám s umývaním okien, čistením kobercov a sedacích súprav. Postaráme sa vám aj o upratovanie po rekonštrukcii, maľovaní alebo sťahovaní. Sme vám plne k dispozícii, či už potrebujete upratať byt, dom, kanceláriu, firmu alebo garáž. Stačí nás len kontaktovať a my vám vypracujeme nezáväznú ponuku.

Prečo si vybrať nás?

Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť našich zákazníkov je pre jeden z najdôležitejších aspektov. Snažíme sa vytvárať dlhodobé obchodné vzťahy založené na spokojnosti, kvalite a dôvere. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne.

Záruka čistoty

Pri upratovaní nerobíme žiadne kompromisy. Naši pracovníci dbajú na maximálnu čistotu a výsledok dobre odvedenej práce. Garantujeme vám, že prevedené upratovanie bude bez chýb.

Dôraz na súkromie

Pri výbere zamestnancov venujeme náležitý dôraz. Naši pracovníci sú zaškolení, bezúhonní a skúsení, ktorí predovšetkým rešpektujú súkromie zákazníka počas celej doby.

Šetríme prírodu

Pri našej práci využívame vysokoúčinné profesionálne čistiace a dezinfekčné prostriedky vrátane ekologických prípravkov, ktoré šetria našu prírodu.

O aké priestory sa staráme?

  • Kancelárske priestory
  • Firmy a nebytové priestory
  • Súkromné byty a domy
  • Bytové domy
  • Predajne v obchodných centrách
  • Reštaurácie
  • Posilňovne
  • Hotely a penzióny

Garancia kvality

Poskytujeme vysoko nadštandardné upratovacie služby. Našim klientom sa venujeme s maximálnou starostlivosťou, po našich pracovníkoch zostávajú len kvalitne upratané priestory bez kompromisov. Je jedno, ktorú si z našich služieb vyberiete môžete si byť istý kvalitou našej práce. Aj preto vám ju garantujeme.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pracujeme výhradne s EKO produktami

Používané čistiace prostriedky sú mimoriadne šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú vysoké enviromentálne normy, o čom svedčí aj certifikát.

TORBIA logo