O nás

Sme profesionáli v oblasti poskytovania upratovacích služieb. Vychádzame v ústrety všetkým vašim prianiam a sme pripravení splniť i tie najnáročnejšie požiadavky na upratovanie.

About Us

Dlhoročné skúsenosti

Máme dlhoročné skúseností v upratovacích službách, vďaka čomu sme vám schopní garantovať vysokú kvalitu našich služieb a individuálny prístup ku zvereným úlohám. Poskytujeme pravidelné aj jednorazové upratovanie, pomôžeme vám s umývaním okien, čistením kobercov a sedacích súprav. Postaráme sa vám aj o upratovanie po rekonštrukcii, maľovaní alebo sťahovaní. Sme vám plne k dispozícii, či už potrebujete upratať byt, dom, kanceláriu, firmu alebo garáž. Stačí nás len kontaktovať a my vám vypracujeme nezáväznú ponuku.

Certifikáty

Odborná príprava na prácu s dezinfekčnými prípravkami na profesionálne použitie alebo s prípravkami na reguláciu živočíšnych škodcov na profesionálne použitie.

Certifikát ISO 9001 je označenie štandardu pre systém manažérstva kvality. Je vydaný Medzinárodnou organizáciou pre štandardizáciu ISO (International Organization for Standardization).

Prečo si vybrať nás?

Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť našich zákazníkov je pre jeden z najdôležitejších aspektov. Snažíme sa vytvárať dlhodobé obchodné vzťahy založené na spokojnosti, kvalite a dôvere. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne.

Záruka čistoty

Pri upratovaní nerobíme žiadne kompromisy. Naši pracovníci dbajú na maximálnu čistotu a výsledok dobre odvedenej práce. Garantujeme vám, že prevedené upratovanie bude bez chýb.

Dôraz na súkromie

Pri výbere zamestnancov venujeme náležitý dôraz. Naši pracovníci sú zaškolení, bezúhonní a skúsení, ktorí predovšetkým rešpektujú súkromie zákazníka počas celej doby.

Šetríme prírodu

Pri našej práci využívame vysokoúčinné profesionálne čistiace a dezinfekčné prostriedky vrátane ekologických prípravkov, ktoré šetria našu prírodu.

O aké priestory sa staráme?

  • Kancelárske priestory
  • Firmy a nebytové priestory
  • Súkromné byty a domy
  • Bytové domy
  • Predajne v obchodných centrách
  • Reštaurácie
  • Posilňovne
  • Hotely a penzióny

Garancia kvality

Poskytujeme vysoko nadštandardné upratovacie služby. Našim klientom sa venujeme s maximálnou starostlivosťou, po našich pracovníkoch zostávajú len kvalitne upratané priestory bez kompromisov. Je jedno, ktorú si z našich služieb vyberiete môžete si byť istý kvalitou našej práce. Aj preto vám ju garantujeme.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pracujeme výhradne s EKO produktami

Používané čistiace prostriedky sú mimoriadne šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú vysoké enviromentálne normy, o čom svedčí aj certifikát.

TORBIA logo